Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Selleks, et teada saada, mis on rullmassaaž ning milline on see hea tunne, mis pärast protseduuri valdab, peab selle ise vähemalt ühe korra läbi kogema.
Oleme vastanud enim esinevatele küsimustele. Kui ka Sinul tekib küsimusi või kõhklusi, siis võta kindlasti meiega ühendust ja me vastame kõigele, mis Sul meelel.

Kas rullmassaaž on valus?

Inimeste valulävi on erinev ning nii nagu iga massaaži puhul võivad pinges kohad esimesel korral olla tundlikud ja valu teha. Mida rohkem protseduuril käia, seda rohkem keha harjub ning enam ei ole teatud piirkonnad valulikud. Iga klient saab ise valida omale sobiva rullikute pöörlemise kiirusastme ning samuti oma keharaskusega tunnetada kui jõuliselt ta soovib protseduuri läbida.

Ei tasu ära ehmatada kui peale paari esimest protseduuri korda võivad tekkida osadel inimestel kehale sinikad. Enamasti tekivad rullmassaažis sinikad tundlikumates piirkondades – reied, sääred, käsivarred. Pärast paari seanssi on keha juba protseduuriga harjunud ning sinikaid tekib vähem.

Missugused riided võiksid rullmassaaži tulles seljas olla?

Mugavaim riietus on elastsed ilma lukkudeta spordiretuusid, treeningsärk ja jalga sokid. Vajadusel saab meie salongist vajaliku riietuse laenutada kuid kindlasti tunneb igaüks ennast mugavalt just enda isiklikus riietuses.

 Kuidas rullmassaažiks valmistuda?

Enne rullmassaaži protseduuri on soovitatav juua vähemalt 0,5 liitrit vett. Samuti peaks umbes sama palju vett tarbima protseduuri ajal, et massaaž oleks piisavalt tõhus. Vee tarbimine rullmassaaži ajal aitab meie kehas aktiveerida puhastusprotsessi ja edendada soovitud tulemuste kiiremat saavutamist.
Massaažile ei soovitata tulla tühja kõhuga ega ka vahetult pärast söömist.

Kui tihti on soovitatav rullmassaažis käia?

Sõltub, mis on kliendi eesmärk. Kui sooviks on langetada kaalu, vähendada tselluliiti või trimmida nahka, siis on kindlasti soovituslik läbida protseduuri kuurina ehk käia 2-3 korda nädalas. Kui sooviks on vabaneda lihaspingetest, siis soovitame protseduuri teha vahetult peale treeningut või füüsilist koormust.

Kas rullmassaažis võib hakata halb?

Mõnel kliendil võib hakata halb just esmakordselt protseduuri proovides, kuid enamjaolt juhtub seda harva. See kõik on nii individuaalne ning sõltub inimese tervislikust seisundist. Protseduuri käigus aktiveerub lümfisüsteemi ringlus, mis aitab erinevatel mürkainetel ja jääkidel kehast väljuda ehk keha puhastada. Kui keha tunneb, et mürkained ja jäägid on hakanud liikuma, võib esimeseks reaktsiooniks olla pisut halb enesetunne või pea ringlus. 

Kui halb enesetunne tekib, siis jätame programmi pooleli, soovitame veidi puhata ja juua vett. Tavaliselt paarist minutist puhkusest ja turgutusest piisab ning võib protseduuriga jätkata. Kerget peapööritust võib põhjustada ka seadmes soojust eraldav infrapunalamp, mida saab soovi korral välja lülitada.

Esimest korda rullmassaaži proovides alustame kindlasti kergema programmiga, sest laseme kehal kõigepealt uudse kogemusega harjuda ning järk-järgult saame programmi seadistada vastavalt tundele ja vajadusele.

Kas rullmassaažil on ka vastunäidustused?

Üldised vastunäidustused on: traumad, verevalumid, südamepuudulikkus, ebastabiilne vererõhk, veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas, ägedad põletikud, värsked haavad, kasvaja/kasvaja kahtlus, äge neeru- või maksapuudulikkus, rasedus, imetamine.